Видавнича служба УРАН

Товариство з обмеженою відповідальністю «Видавнича служба УРАН»

ТОВ “Видавнича служба УРАН” — підприємство, засноване Асоціацією УРАН у 2014 р. як технологічний інтегратор та оператор низки науково-інформаційних проектів для науки та освіти. Основний напрямок діяльності компанії - розробка програмно-технологічних рішень для сфери науково-інформаційної аналітики та індустрії розповсюдження наукової інформації. Штат ТОВ “Видавнича служба УРАН” складають кваліфіковані програмісти та інформаційні аналітики. Серед партнерів та клієнтів компанії - університети, академічні наукові установи, органи державної влади, аналітичні агенції, комерційні та неприбуткові організації і установи України, США та інших держав.

В процесі реалізації своїх проектів ТОВ “Видавнича служба УРАН” активно співпрацює з провідними світовими інформаційно-аналітичними центрами, агрегаторами науково-інформаційних ресурсів, спеціалізованими системами пошуку наукової інформації, академічними та національними бібліотеками.

ТОВ “Видавнича служба УРАН” — офіційний агент видавців науково-інформаційних ресурсів України у Publishers International Linking Association (http://crossref.org). Як агент CrossRef, підприємство підтримує регіональний реєстр DOI та виступає авторизованим посередником між українськими видавцями та єдиним світовим реєстром CrossRef DOI. Таким чином, ТОВ “Видавнича служба УРАН” діє як оператор загальнодержавного реєстру об'єктів наукової діяльності України (статей з журналів, монографій, дисертацій та ін.).

Крім того, компанія має ліцензію авторизованого постачальника даних для реєстру ORCID (http://orcid.org) і діє як оператор консолідованого реєстру суб'єктів наукової діяльності України (вчених - працівників наукових установ держави). Такий статус дозволяє ТОВ “Видавнича служба УРАН” реалізувати проекти, пов'язані з наукометричною аналітикою рівня держави в цілому або будь-якого її науково-інформаційного сегмента.

В 2017 році ТОВ “Видавнича служба УРАН” присвоєно статус "Лідер галузі" за результатами Національного бізнес-рейтингу в Україні

Реквізити:

Повна назва: Товариство з обмеженою відповідальністю «Видавнича служба УРАН»
Скорочена назва: ТОВ "ВС УРАН"
Юридична адреса: м. Київ, 04116, пров. Тбіліський, 4/10
Адреса для листування: м. Київ, 03056, вул. Політехнічна, 33, КПІ ім. Ігоря Сікорського, корп.2, оф. 105
Розрахунк. рахунок (UAH): № 26004554518300 в АТ «УкрСиббанк», м. Харків, МФО 351005
Розрахунк. рахунок (USD): Intermediary: BNP Paribas U.S.A. - New York Branch, New York, USA, SWIFT: BNPAUS3N
Account with institution: 0200 6115 1200 138 UkrSibbank, Kharkiv, Ukraine, SWIFT: KHABUA2K
Beneficiary: account 26004554518300, URAN Publishing Service Ltd.
Податковий статус: Платник податку на прибуток на загальних підставах
Код ЄДР: 39166558
Свідоцтво платника ПДВ: Не є платником ПДВ
Індивід. податковий номер: -
Керівник: Директор Д.В. Соловяненко, що діє на підставі Статуту
тел. (044) 204-9837
e-mail: